Úvod
Klub
O vozech
Galerie
Diskuse
Bazar
Download
Odkazy
Sponzoři

Jinolice 2011

21. 5. 2011   20. Spanilá jízda a 11. Fiatlon.


Fotografie z akce Fotogalerie

Účast - 43 vozů (tento počet je včetně 6 vozů pořadatelů)
Fiat 600 - 23 vozů, Fiat 500 - 12 vozů, Fiat 850 - 5 vozy, Fiat 128 - 1 vůz a Fiat 126 - 2 vozy.

Nejvzdálenějším účastníkem akce byl pan MUDr. Ján Rehák ze slovenské Čadce.
Druhým nejvzdálenějším účastníkem byla rodina Sýkorových (2 vozy), kteří přijeli z Žatčan u Újezdu u Brna.

11. Fiatlon probíhal následovně:
Soutěžní posádky dostaly na startu itinerář a mapu trasy. Trasa byla rozdělena na 2 (protisobě jedoucí) směry a byly na ní 4 samokontroly a 5 kontrol s plněním úkolů.

Celkovou výsledkovou listinu najdete na konci textu, rádi bychom ale přiblížili jednotlivé úkoly.

Na první kontrole - Šišky - u zříceniny hradu Pařez u Pařezské Lhoty bylo úkolem naházet do připraveného košíku 5 šišek. Úkol to byl jednoduchý pouze zdánlivě, neboť všech 5 šišek se nepodařilo vstřelit nikomu.
1. místo - Lukáš Líman - 4 šišky
2. místo - Josef Linhart a Karel Kříž - 3 šišky
3. místo - 8 soutěžících - 2 šišky

Na druhé kontrole - Jména - v Zámostí bylo úkolem co nejrychleji najít v kalendáři zvířecích jmen určené jméno.
1. místo - Miloš Krňanský a Adéla Rückerová - 4 sekundy
2. místo - Zdeněk Buriánek - 5 sekund
3. místo - Marcela Vojtová - 6 sekund

Na třetí kontrole - Peníze - v Mladějově byla pro soutěžící připravena 5l sklenice s vodou, ve které byl ponořen "panák". Úkolem bylo v časovém limitu 1 minuty naházet do "panáku" všech 5 kusů 2,-Kč mincí.
1. místo - Martin Košek - 5 mincí
2. místa - 5 soutěžících - 3 mince
3. místa - 5 soutěžících - 2 mince

Na čtvrté kontrole - Sirky - v obci Hrdoňovice bylo úkolem v co nejkratším čase, jednou rukou, otevřít, vysypat, naplnit a zavřít krabičku sirek.
1. místo - Adéla Rückerová - 12 sekund
2. místa - Jan Kopřiva - 16 sekund
3. místa - Martin Dvořák - 17 sekund

Na poslední páté kontrole - Basket - přímo v areálu RZ Eden v Jinolicích bylo úkolem trefit míčem basketbalový koš (5 pokusů). Plný počet opět netrefil nikdo.
1. místo - 5 soutěžících - 3 trefy
2. místa - 4 soutěžící - 2 trefy
3. místa - 17 soutěžících - 1 trefa

Velmi záludnou se stala i jedna samokontrola. Bylo třeba najít a odhadnout objem betonové nádrže v lese. Přesný objem byl 249 m3. Do výsledků bylo počítáno - co 1 m odchylka - to 1 mínus bod.
1. místo - Josef Linhart a Stanislav Véle - - 1 bod
2. místa - Miloš Krňanský a Jan Odstrčil - - 2 body
3. místa - Ivo Fišer - - 3 body
Ale odchylky byly tak velké, že jsme byli nuceni omezit hodnocení této samokontroly mínus 100 body.

20. spanilá jízda vedla z rekreačního zařízení Eden v Jinolicích obcemi: Pařezská Lhota - Střeleč - Mladějov - Stéblovice - Čálovice - Sobotka - Staňkova Lhota - Šalanda - Samšina - Ohařice - Dolní Lochov - Ostružno - Hlásná Lhota - Březina - Jičín (na Valdštejnově náměstí 15 minut pauza) - Valdice - Těšín - Železnice - Zámezí - Dolní Podůlší zpět do RZ Eden Jinolice.

Odpolední program pak ještě přinesl fotbalové utkání 6ti členných družstev 500 vs. 600 = Fiatball o putovní pohár. Letošní ročník vyhrálo mužstvo 600 ve složení Lukáš Líman, Martin Vlášek, René Ehlen, Robert Ehlen, Ondřej Ehlen a Jiří Říha.
A dále pak soutěž v hodu pneumatikou, kde bylo pořadí následující:
Muži - 1. Michal Pažout 12,4 m; 2. Jiří Říha 12,1 m; 3. Marek Stránský 11,8 m
Ženy - 1. Martina Jonová 6,1 m; Lída Rückerová 5 m; Soňa Vlášková 4,6 m
V dětské kategorii soutěžila pouze Pavla Jonová 2,6 m

Celodenní program srazu "fiátků" pak ukončila diskotéka ve stylu RetroDisco s DJ BoBem. V neděli dopoledne byl pro zbylé účastníky připraven výlet na nedaleký vrch Tábor s rozhlednou.

Všem účastníkům této naší jediné akce roku 2011 děkujeme za účast, doufáme, že se dobře bavili a zachovají nám přízeň i pro příště.

Fiatům zdar přeje
Michal Pažout

Výsledková listina dle startovních čísel 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Samokontr. Objem nádrže Šišky Jména Peníze Sirky Basket Celkem
1 1 Josef Linhart Bohdašín 500 50 -1 30 -11 30 -48 20 70
19 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 40 -35 20 -72 20 -48 30 -45
13 3 Jan Brunclík Turnov 600 40 -32,25 10 -15 30 -35 0 -2,25
2 4 Miloš Krňanský Praha 850 50 -2 0 -4 10 -18 20 56
4 5 Jan Odstrčil Praha 500 50 -2 0 -30 0 -18 30 30
8 6 Ivo Fišer Praha 850 50 -3 10 -44 20 -39 10 4
14 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 50 -51 20 -60 20 -17 30 -8
33 8 neobsazeno - - - - - - - - - -
22 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 50 -45 0 -15 20 -80 10 -60
21 10 Jiří Říha Záluží 600 20 -59 10 -22 10 -28 10 -59
3 11 Ondřej Kroutil Praha 600 50 -9 10 -21 30 -26 10 44
23 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 30 -19 20 -61 10 -40 0 -60
24 13 Jan Kopřiva Praha 500 30 -100 20 -26 20 -16 10 -62
7 14 Karel Kříž Praha 128 50 -5,2 30 -24 10 -60 10 10,8
34 15 Bohumil Hušek Kněžnice 600 - - - - - - - -
35 16 Rudolf Reil Praha 600 - - - - - - - -
29 17 Martina Netolická iberec 850 50 -100 20 -40 10 -32 10 -82
30 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 30 -91 10 -48 30 -40 20 -89
11 19 Marek Stránský Liberec 500 50 -39 10 -31 10 -30 30 0
10 20 Slávek Douda Praha 600 30 -9 10 -39 10 -19 20 3
27 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 20 -100 20 -12 10 -26 10 -78
36 22 Ján Rehák Čadca 600 - - - - - - - -
16 23 Lukáš Líman Mělník 600 30 -23 40 -40 10 -45 10 -18
28 24 Michal Vlášek Řevnice 500 50 -61 10 -60 0 -27 10 -78
20 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 10 -1 10 -31 0 -45 10 -47
6 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 50 -9,72 0 -6 10 -43 10 11,28
37 27 Vratislav Drda Vrchlabí 600 - - - - - - - -
12 28 Martin Slavický Černošice 600 50 -9,72 0 -7 0 -44 10 -0,72
31 29 René Ehlen Záboří 600 50 -100 0 -24 10 -51 10 -105
17 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 40 -51 10 -11 10 -40 10 -32
32 31 Martin Košek Turnov 600 0 -100 10 -62 50 -43 0 -145
5 32 Václav Kuliš Praha 850 50 -5,014 10 -19 10 -26 0 19,986
15 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 30 -21 20 -39 10 -42 30 -12
18 34 Ota Sýkora Žatčany 126 50 -51 10 -14 0 -38 0 -43
9 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 40 -50 20 -4 0 -12 10 4
26 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 50 -63 10 -32 10 -50 10 -65
25 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 30 -87 0 -5 30 -32 0 -64

Výsledková listina dle celkového pořadí 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Samokontr. Objem nádrže Šišky Jména Peníze Sirky Basket Celkem
1 1 Josef Linhart Bohdašín 500 50 -1 30 -11 30 -48 20 70
2 4 Miloš Krňanský Praha 850 50 -2 0 -4 10 -18 20 56
3 11 Ondřej Kroutil Praha 600 50 -9 10 -21 30 -26 10 44
4 5 Jan Odstrčil Praha 500 50 -2 0 -30 0 -18 30 30
5 32 Václav Kuliš Praha 850 50 -5,014 10 -19 10 -26 0 19,986
6 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 50 -9,72 0 -6 10 -43 10 11,28
7 14 Karel Kříž Praha 128 50 -5,2 30 -24 10 -60 10 10,8
8 6 Ivo Fišer Praha 850 50 -3 10 -44 20 -39 10 4
9 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 40 -50 20 -4 0 -12 10 4
10 20 Slávek Douda Praha 600 30 -9 10 -39 10 -19 20 3
11 19 Marek Stránský Liberec 500 50 -39 10 -31 10 -30 30 0
12 28 Martin Slavický Černošice 600 50 -9,72 0 -7 0 -44 10 -0,72
13 3 Jan Brunclík Turnov 600 40 -32,25 10 -15 30 -35 0 -2,25
14 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 50 -51 20 -60 20 -17 30 -8
15 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 30 -21 20 -39 10 -42 30 -12
16 23 Lukáš Líman Mělník 600 30 -23 40 -40 10 -45 10 -18
17 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 40 -51 10 -11 10 -40 10 -32
18 34 Ota Sýkora Žatčany 126 50 -51 10 -14 0 -38 0 -43
19 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 40 -35 20 -72 20 -48 30 -45
20 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 10 -1 10 -31 0 -45 10 -47
21 10 Jiří Říha Záluží 600 20 -59 10 -22 10 -28 10 -59
22 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 50 -45 0 -15 20 -80 10 -60
23 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 30 -19 20 -61 10 -40 0 -60
24 13 Jan Kopřiva Praha 500 30 -100 20 -26 20 -16 10 -62
25 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 30 -87 0 -5 30 -32 0 -64
26 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 50 -63 10 -32 10 -50 10 -65
27 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 20 -100 20 -12 10 -26 10 -78
28 24 Michal Vlášek Řevnice 500 50 -61 10 -60 0 -27 10 -78
29 17 Martina Netolická iberec 850 50 -100 20 -40 10 -32 10 -82
30 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 30 -91 10 -48 30 -40 20 -89
31 29 René Ehlen Záboří 600 50 -100 0 -24 10 -51 10 -105
32 31 Martin Košek Turnov 600 0 -100 10 -62 50 -43 0 -145

Výsledková listina Šišky 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Šišky
1 23 Lukáš Líman Mělník 600 40
2 1 Josef Linhart Bohdašín 500 30
2 14 Karel Kříž Praha 128 30
3 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 20
3 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 20
3 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 20
3 13 Jan Kopřiva Praha 500 20
3 17 Martina Netolická Liberec 850 20
3 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 20
3 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 20
3 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 20
4 3 Jan Brunclík Turnov 600 10
4 6 Ivo Fišer Praha 850 10
4 10 Jiří Říha Záluží 600 10
4 11 Ondřej Kroutil Praha 600 10
4 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 10
4 19 Marek Stránský Liberec 500 10
4 20 Slávek Douda Praha 600 10
4 24 Michal Vlášek Řevnice 500 10
4 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 10
4 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 10
4 31 Martin Košek Turnov 600 10
4 32 Václav Kuliš Praha 850 10
4 34 Ota Sýkora Žatčany 126 10
4 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 10
  4 Miloš Krňanský Praha 850 0
  5 Jan Odstrčil Praha 500 0
  9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 0
  26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 0
  28 Martin Slavický Černošice 600 0
  29 René Ehlen Záboří 600 0
  37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 0
           

Výsledková listina Jména 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Jména
1 4 Miloš Krňanský Praha 850 -4
1 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 -4
2 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 -5
3 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 -6
4 28 Martin Slavický Černošice 600 -7
5 1 Josef Linhart Bohdašín 500 -11
5 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 -11
6 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 -12
7 34 Ota Sýkora Žatčany 126 -14
8 3 Jan Brunclík Turnov 600 -15
8 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 -15
9 32 Václav Kuliš Praha 850 -19
10 11 Ondřej Kroutil Praha 600 -21
11 10 Jiří Říha Záluží 600 -22
12 14 Karel Kříž Praha 128 -24
12 29 René Ehlen Záboří 600 -24
13 13 Jan Kopřiva Praha 500 -26
14 5 Jan Odstrčil Praha 500 -30
15 19 Marek Stránský Liberec 500 -31
15 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 -31
16 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 -32
17 20 Slávek Douda Praha 600 -39
17 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 -39
18 17 Martina Netolická Liberec 850 -40
18 23 Lukáš Líman Mělník 600 -40
19 6 Ivo Fišer Praha 850 -44
20 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 -48
21 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 -60
21 24 Michal Vlášek Řevnice 500 -60
22 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 -61
23 31 Martin Košek Turnov 600 -62
24 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 -72

Výsledková listina Peníze 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Peníze
1 31 Martin Košek Turnov 600 50
2 1 Josef Linhart Bohdašín 500 30
2 3 Jan Brunclík Turnov 600 30
2 11 Ondřej Kroutil Praha 600 30
2 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 30
2 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 30
3 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 20
3 6 Ivo Fišer Praha 850 20
3 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 20
3 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 20
3 13 Jan Kopřiva Praha 500 20
4 4 Miloš Krňanský Praha 850 10
4 10 Jiří Říha Záluží 600 10
4 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 10
4 14 Karel Kříž Praha 128 10
4 17 Martina Netolická Liberec 850 10
4 19 Marek Stránský Liberec 500 10
4 20 Slávek Douda Praha 600 10
4 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 10
4 23 Lukáš Líman Mělník 600 10
4 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 10
4 29 René Ehlen Záboří 600 10
4 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 10
4 32 Václav Kuliš Praha 850 10
4 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 10
4 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 10
5 Jan Odstrčil Praha 500 0
  24 Michal Vlášek Řevnice 500 0
  25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 0
  28 Martin Slavický Černošice 600 0
  34 Ota Sýkora Žatčany 126 0
  35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 0

Výsledková listina Sirky 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Sirky
1 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 -12
2 13 Jan Kopřiva Praha 500 -16
3 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 -17
4 4 Miloš Krňanský Praha 850 -18
4 5 Jan Odstrčil Praha 500 -18
5 20 Slávek Douda Praha 600 -19
6 11 Ondřej Kroutil Praha 600 -26
6 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 -26
6 32 Václav Kuliš Praha 850 -26
7 24 Michal Vlášek Řevnice 500 -27
8 10 Jiří Říha Záluží 600 -28
9 19 Marek Stránský Liberec 500 -30
10 17 Martina Netolická Liberec 850 -32
10 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 -32
11 3 Jan Brunclík Turnov 600 -35
12 34 Ota Sýkora Žatčany 126 -38
13 6 Ivo Fišer Praha 850 -39
14 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 -40
14 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 -40
14 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 -40
15 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 -42
16 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 -43
16 31 Martin Košek Turnov 600 -43
17 28 Martin Slavický Černošice 600 -44
18 23 Lukáš Líman Mělník 600 -45
18 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 -45
19 1 Josef Linhart Bohdašín 500 -48
19 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 -48
20 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 -50
21 29 René Ehlen Záboří 600 -51
22 14 Karel Kříž Praha 128 -60
23 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 -80

Výsledková listina Basket 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Basket
1 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 30
1 5 Jan Odstrčil Praha 500 30
1 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 30
1 19 Marek Stránský Liberec 500 30
1 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 30
2 1 Josef Linhart Bohdašín 500 20
2 4 Miloš Krňanský Praha 850 20
2 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 20
2 20 Slávek Douda Praha 600 20
3 6 Ivo Fišer Praha 850 10
3 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 10
3 10 Jiří Říha Záluží 600 10
3 11 Ondřej Kroutil Praha 600 10
3 13 Jan Kopřiva Praha 500 10
3 14 Karel Kříž Praha   10
3 17 Martina Netolická Liberec 850 10
3 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 10
3 23 Lukáš Líman Mělník 600 10
3 24 Michal Vlášek Řevnice 500 10
3 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 10
3 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 10
3 28 Martin Slavický Černošice 600 10
3 29 René Ehlen Záboří 600 10
3 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 10
3 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 10
3 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 10
3 Jan Brunclík Turnov 600 0
  12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 0
  31 Martin Košek Turnov 600 0
  32 Václav Kuliš Praha 850 0
  34 Ota Sýkora Žatčany 126 0
  37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 0

Výsledková listina Objem nádrže 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Objem nádrže
1 1 Josef Linhart Bohdašín 500 -1
1 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 -1
2 4 Miloš Krňanský Praha 850 -2
2 5 Jan Odstrčil Praha 500 -2
3 6 Ivo Fišer Praha 850 -3
4 32 Václav Kuliš Praha 850 -5,014
5 14 Karel Kříž Praha 128 -5,2
6 11 Ondřej Kroutil Praha 600 -9
6 20 Slávek Douda Praha 600 -9
7 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 -9,72
7 28 Martin Slavický Černošice 600 -9,72
8 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 -19
9 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 -21
10 23 Lukáš Líman Mělník 600 -23
11 3 Jan Brunclík Turnov 600 -32,25
12 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 -35
13 19 Marek Stránský Liberec 500 -39
14 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 -45
15 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 -50
16 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 -51
16 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 -51
16 34 Ota Sýkora Žatčany 126 -51
17 10 Jiří Říha Záluží 600 -59
18 24 Michal Vlášek Řevnice 500 -61
19 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 -63
20 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 -87
21 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 -91
22 13 Jan Kopřiva Praha 500 -100
22 17 Martina Netolická Liberec 850 -100
22 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 -100
22 29 René Ehlen Záboří 600 -100
22 31 Martin Košek Turnov 600 -100

Výsledková listina Samokontroly 11. Fiatlon 21.5.2011
pořadí start. číslo jméno město vůz Samokontr.
1 1 Josef Linhart Bohdašín 500 50
1 4 Miloš Krňanský Praha 850 50
1 5 Jan Odstrčil Praha 500 50
1 6 Ivo Fišer Praha 850 50
1 7 Martin Dvořák Vrchlabí 500 50
1 9 Rudolf Marek Hradec Králové 600 50
1 11 Ondřej Kroutil Praha 600 50
1 14 Karel Kříž Praha 128 50
1 17 Martina Netolická Liberec 850 50
1 19 Marek Stránský Liberec 500 50
1 24 Michal Vlášek Řevnice 500 50
1 26 Marcela Vojtová Brandýs n.L. 500 50
1 28 Martin Slavický Černošice 600 50
1 29 René Ehlen Záboří 600 50
1 32 Václav Kuliš Praha 850 50
1 34 Ota Sýkora Žatčany 126 50
1 36 Jiřina Emrová Hradec Králové 600 50
2 2 Jan Vaníček Horní Lánov 600 40
2 3 Jan Brunclík Turnov 600 40
2 30 Pavel Schober Vrchlabí 600 40
2 35 Adéla Rückerová Dvůr Králové n.L. 600 40
3 12 Petr Šimek Klášter Hrad. n.J. 500 30
3 13 Jan Kopřiva Praha 500 30
3 18 Viktor Zíka Bedřichov 600 30
3 20 Slávek Douda Praha 600 30
3 23 Lukáš Líman Mělník 600 30
3 33 Zdeněk Sýkora Žatčany 500 30
3 37 Zdeněk Buriánek Český Dub 850 30
4 10 Jiří Říha Záluží 600 20
4 21 Jiří Pauk Lázně Bělohrad 600 20
5 25 Stanislav Véle Mnich. Hradiště 126 10
  31 Martin Košek Turnov 600 0

Výsledková listina - hod gumou 2011
MUŽI    
     
poř. jméno metry
1 Michal Pažout 12,4
2 Jiříček Říha 12,1
3 Mára Kulička 11,8
4 Pavel Schober 11,6
5 Ivo Fišer 10,4
6 René Ehlen 10
7 Ondřej Kroutil 9,9
8 Martin Dvořák 9,65
9 Robert Ehlen 8,8
10 Martin Vlášek 8,7
11 Michal Vlášek 8,3
12 Miloš Krňanský 8,2
13 Petr Holeček 8
14 Jan Odstrčil 7,8
15 Viktor Zíka 7,5
16 Ondrej Nagy 6,1
     
     
     
ŽENY    
     
poř. jméno metry
1 Martina Jonová 6,1
2 Lída Rückerová 5
3 Soňa Vlášková 4,6
4 Monika Kotherová 4,1
5 Jana Říhová 3,7
     
     
DĚTI    
     
poř. jméno metry
     
1 Pavlína Jonová 2,6

Výsledková listina - fiatball 2011
pořadí jméno tým
     
1 Lukáš Líman 600
1 Martin Vlášek 600
1 René Ehlen 600
1 Robert Ehlen 600
1 Ondřej Ehlen 600
1 Jiříček Říha 600
     
     
2 Mára Kulička 500
2 Jan Kopřiva 500
2 Ota Sýkora 500
2 Martin Sekanina 500
2 Michal Vlášek 500
2 Choze Jelínek 500



© Michal Pažout
F 600 Club CZ